Odwiedź nas

ul.Mickiewicza 8
47-100 Strzelce Opolskie

Skontaktuj się z nami

+48 721 461 023
gabinet@twojapodolog.pl

Nasz zespół

Małgorzata Brolik

Dzień dobry,

nazywam się Małgorzata Brolik(Piosek) jestem właścicielką Kliniki Podologicznej w Strzelcach Opolskich. Jestem absolwentką Akademii Podologii w Katowicach,gdzie odbyłam praktyki w Gabinecie „Zdrowe Stopy”,uzyskując tytuł specjalisty ds.podologii. Swoją wiedzę poszerzam nieustannie na kursach,wykładach ,warsztatach i sympozjach oraz,co najważniejsze ,podczas pracy w gabinecie .Stale zdobywam nowe i doskonalę już zdobyte umiejętności . Doświadczenie poparte setkami terapii umożliwia indywidualny oraz skuteczny dobór metod w terapiach .

Podchodzę do mojej pracy poważnie oraz odpowiedzialnie, traktując swoich pacjentów z szacunkiem i bardzo indywidualnie. Każdy dzień w pracy to dzień pasji, satysfakcji i poczucia, iż jestem na właściwym miejscu. Jest to dla mnie bardzo ważne, iż mogę pomóc innym.

Swoją przygodę ze stopami zaczęłam od strony kosmetycznej jako technik usług kosmetycznych. Pierwszy kontakt miałam na zajęciach i wtedy odkryłam, iż mam bardzo wrażliwe stopy. Każdy zabieg podologiczny niósł ulgę, ale też mógł powodować dyskomfort. Potem w dalszej pracy w gabinecie kosmetycznym z fascynacją odkrywałam, jak można nieść pomoc klientom z problemami podologicznymi. Stopy to niezwykła część ciała; ich stan może wiele powiedzieć na temat kondycji całego organizmu. To był dla mnie sygnał, iż chcę stworzyć własny gabinet podologiczny.

Klinika Podologiczna jest miejscem dla wszystkich osób borykających się z różnymi problemami w obrębie stóp, a także dla tych, którzy w profesjonalny sposób chcą się o nie zatroszczyć.

Miejsce to powstało w intencji wsparcia  Waszych stóp.

Bezpieczeństwo pacjenta jest priorytetem, używam najlepszych środków dezynfekujących, a wszystkie narzędzia są sterylne lub jednorazowego użytku. Wizytę w gabinecie poprzedzam dokładnym wywiadem z pacjentem w celu rzetelnego rozpoznania dolegliwości. Zaproponuję najlepszy sposób terapii ustalając częstotliwość oraz koszty leczenia.

Stopy są podstawą ciała . Dbajmy o nie, a zdrowo poprowadzą nas przez życie!

Zapraszam do Kliniki Podologicznej!

Chcę podziękować wszystkim, którzy stanęli na mojej drodze do podologii min. rodzinie, przyjaciołom, znajomym,pracownikom oraz klientom. Dziękuję za wsparcie, wyrozumiałość i dobroć, bez których nie osiągnęłabym tak wiele.

Gdyby nie Armia Dobrych Aniołów tu na ziemi ,która w trudnych momentach  na demna czuwała nie byłoby mnie w tym miejscu w którym jestem .Lekcje które doświadczyłam  okazały się najlepszym co mogło mnie spotkać aby być właśnie taką kobietą,którą się stałam,tu i teraz.

Za to właśnie jestem ogromnie wdzięczna ,w poczuciu miłości.”

– Małgosia Brolik

Certyfikaty

NASZ ZESPÓŁ:
ZAREZERWUJ WIZYTĘ: