Odwiedź nas

ul.Mickiewicza 8
47-100 Strzelce Opolskie

Skontaktuj się z nami

+48 721 461 023
gabinet@twojapodolog.pl

Profesjonalna dezynfekcja obuwia

Profesjonalna dezynfekcja obuwia

Czy należy dezynfekować obuwie?

W Gabinecie posiadam uniwersalny dezynfektor Klenz, który poradzi sobie ze wszelkimi drobnoustrojami, które zwiększają ryzyko infekcji i chorób. Pomoże też pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Kto z Was pamięta, kiedy ostatnio dezynfekował buty, np. buty użytku codziennego, klapki, papcie które wkładamy każdego dnia w domu, buty sportowe, po ściągnięciu których, czujemy nieprzyjemny zapach potu (pot jest oczywiście naturalna częścią fizjologii)? Wilgotne, ciemne i ciepłe środowisko jest idealne dla rozwoju bakterii i wszelkiego rodzaju grzybów, następstwem czego są zmiany chorobowe skóry stopy, a nawet paznokci, ciężkie do wyleczenia czasem nawet przez dermatologa. Nie zapomnijmy, że terapie dermatologiczne świetnie współpracują i krócej trwają w momencie kiedy w naszych butach, a nawet skarpetkach jest czysto. 

Jak można skutecznie dezynfekować obuwie?

Automat do dezynfekcji marki Klenz to pewność, że już po 8 minutach, bo tyle trwa cykl dezynfekcji w butach, pozbędziemy się licznych bakterii i grzybów, zarazków. Usługi dezynfekcji realizowane są poprzez połączenie ozonowania oraz bombardowania nanocząsteczkami srebra, dając gwarancję, że 650 rodzajów bakterii i 99,7% grzybów ginie. To bardzo ekologiczne rozwiązanie, w którym nie są potrzebne żadne środki chemiczne czy wysoka temperatura. Dezynfektor nie wykorzystuje ciepła, płynów czy niebezpiecznych chemikaliów. Zapewnia maksymalną ochronę przed drobnoustrojami przy minimalnym wysiłku, zerowym ryzyku uszkodzenia dezynfekowanych przedmiotów – naszego obuwia.

Dlaczego KLENZ?

Badania laboratoryjne potwierdziły skuteczność Klenz. Wysoka skuteczność produktu została oparta na amerykańskich rozwiązaniach, z których na co dzień korzystają kosmonauci z NASA – do odkażania wody pitnej.

Zarówno srebro, jak i ozon mają właściwości antybakteryjne. Wiedzieli o tym już starożytni ludzie, bo używanie srebra w lecznictwie jest bardzo starą formą leczenia. Już dwa tysiące lat temu wykorzystywano jego bakteriobójcze i grzybobójcze właściwości. Srebro spowalnia metabolizm bakterii i grzybów, a tym samym hamuje ich wzrost. Używane w Klenz nanocząsteczki srebra mierzą 25 nanometrów. Srebro rozdrobnione do tak małych nanocząsteczek ma większą powierzchnię czynną, a tym samym nieosiągalny do tej pory potencjał biobójczy.

Jeszcze nigdy dezynfekcja nie była taka prosta. Przedstawiam Państwu rewolucyjny automat dezynfekujący, który podbił świat. Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł zdezynfekować z bakterii i grzybów buty, rękawice, opaski, pluszaki, telefony komórkowe, a nawet notebooki itp. Czyli wszystko to co ciężko w innym sposób zdezynfekować.